aneb s Traxxasem je člověk živ

Vítejte na mém webu

Rád bych tady svět informoval o tom, jak se vyvíjí mé "modelářské" schopnosti a jak se rozrůstá má sbírka autíček a jiného harampádí.

Budu rád, pokud se na mém webu zase někdy ukážete! Ještě lépe bude, když se v rámci knihy návštěv podělíte o své poznatky či nápady nejen k webu jako takovému, ale hlavně k prezentovaným modelům.

Blog

Nové auto - jiná liga!

27.06.2009 11:41
>>

Definitivní konec

06.06.2009 11:38
Tak jsme se dneska vydali (jakože celá rodinka a Veruš s Daníkem) na oslavu známého. Vše se odehrávalo na "výjezdním" místečku pražské VŠE na Točné. Což o to, místo je to pěkné, jen co je pravda. Široko daleko ani živáčka, areál poměrně slušně vybaven. Já si...
>>

Nové servo a nový regulátor

24.05.2009 00:00
Jakožto začínající modelář jsem využil služby zkušenějších a požádal jsem Páju, aby mi objednal nový regulátor (který mi o víkendu shořel) a nové servo (které už od Zimy-sana bylo v bídném stavu, což se projevovalo mj. i zvukově). Instalace zabrala jen pár minut, je to vše jednoduché. Jen se mi...
>>

Už zase hořím:-(

17.05.2009 11:31
Výměna motoru je jednoduchá záležitost. Takže už zase jezdím. Pocitově mi přijde, že to dokonce maká mnohem rychleji než s tím standardním motorem (bohužel jsme nikde na webu nenašli, cože to vlastně za motor v Himotu teď mám). Sedím si tak na houpačce, autíčko maká po zahrádce, pohoda. Přivolám...
>>

Výměna motoru

12.05.2009 11:25
Takže nejezdím, motor shořel (nechápu, jak je to možné, zas takový záhul nedostal). Naštěstí tou dobou už Pája má vytuněného Lexuse, takže má jeden motorek navíc. Sláva, zase budu brzo jezdit!
>>

Hoříme!

09.05.2009 11:21
Takže mám Himoto (byť má hodně specifický design - takový napůl hybrid, napůl hasičský vůz). Jezdím s ním, jakmile mám čas. Sousedovic Daník je z něj hotový a v mezích svých možností za ním běhá. Fífovi se taky líbí, ovšem ten pouze pozoruje:-) Až jednoho krásného dne auto půjčuju sousedovi. Chvíli...
>>

Jak to všechno začalo

02.05.2009 23:17
Je to už delší dobu, co si kluci v práci pořídili autíčka. Ani už nevím, kdo byl prvním, ale mám pocit, že to byl Zbyněk. Zkrátka jednoho dne donesl do práce Himoto Stadium Truck, moc hezkou věcičku s náhonem na všechna kola. A další z toho byli tak moc hotoví, že během možná 14 dnů si tu samou věc...
>>

Novinky

Off-road dráha zřejmě nalezena!

14.08.2009 23:04
Nechci to zakřiknout, ale dneska jsme asi našli dráhu, kde bychom mohli jezdit. Zatím je to ve stadiu zjišťování detailů, až bude rozhodnuto, dám vědět.
>>

Web byl spuštěn!

11.08.2009 21:39
Dnes jsem spustil svou novou webovou stránku. Nenechte se mýlit, že některé články budou mít dřívější datum. Alespoň zpočátku se v rámci blogu pokusím zaznamenat vše tak, jak to doopravdy bylo:-)
>>

Anketa

Jaký typ RC modelu je nejzábavnější?

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.